آیا تولید محتوا تاثیری بر سئو سایت دارد

آیا تولید محتوا تاثیری بر سئو سایت دارد و تاثیر تولید محتوا بر سئو وب سایت چیست؟ این سوالی است که برای بسیاری از وب مستران و سئوکاران پیش آمده است. در این مقاله قصد داریم تا این موضوع را برسی کنیم.

همانطور که می دانید بازاریابی محتوا Content Marketing چیست؟  یکی از ستون های یک وب سایت است و وب سایت بدون محتوا مانند خانه ی بی سکنه است. تولید محتوا اختصاصی یکی از بهترین راه ها برای گرفتن بک لینک به صورت طبیعی و افزایش طبیعی رتبه وب سایت است. اما علاوه بر این تولید محتوا می تواند بر سئوی داخلی طراحی وب سایت نیز تاثیر بگذارد و شما با استفاده از لینک بلدینگ داخلی سایت می توانید وضعیت سئو وب سایت خود را بهتر کنید.

 تاثیر تولید محتوا و ایجاد صفحات متعدد بر سئو

اما به یاد داشته باشید که تولید محتوای اختصاصی در کوتاه مدت تاثیر زیادی ندارد و تاثیر سئو و افزایش رتبه آن در داز مدت پدیدار می شود. یکی دیگر نکات مهم در تاثیر محتوا بر سئو سایت این است که محتوای شما حتما باید به صورت اختصاصی نوشته شود، روش هایی مانند: جمع آموری چند مقاله از دیگر وب سایت ها و ترکیب آن ها و ویرایش چند کلمه از آن دیگر جواب نمی دهد و گوگل به راحتی متوجه می شود.  به طور کلی همانقدر که تولید محتوای اختصاصی باعث بهبود جایگاه سایت می شود، تولید محتوای غیر ناب و اختصاصی می تواند باعث کاهش رتبه و در مواردی باعث پنالتی و حذف کلی وب سایت از نتایج جستجو شود.