استخدام طراح وب سایت

استخدام طراح وب سایت: تاریخچه شرکت طراحی وب سایت ایران وب سایت:

شرکت طراحی وب سایت  ایران وب سایت دیزاین از سال 1382 فعالیت خود را در تهران آغاز نموده و “ارائه رهکارهای دیجیتالی جهت توسعه کسب و کارها” را محور اصلی فعالیت خود قرار داد. با توجه به محدوده راهکارهای دیجیتالی که صاحبان بنگاه های اقتصادی جهت توسعه کسب و کار خود به آن نیاز دارند، اولویت بندی ایران وب سایت به استفاده از اینترنت به عنوان بستر رشد سازمان قرار گرفت. لذا خدمات تخصصی در این حوزه مانند طراحی وبسایت، خدمات تبلیغات اینترنتی و نیز بازاریابی اینترنتی را به مجموعه های مختلف ارائه کرد.

اهداف شرکت :
• بکارگیری جدیدترین فناوری های دیجیتالی در جهت توسعه کسب و کارها
• حضور فعال در انجام پروژه های نرم افزاری تحت وب در ایران و سایر کشورها
• بکارگیری جدیدترین روشهای افزایش ترافیک وب سایت، برندسازی آنلاین، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی از جمله بازاریابی شبکه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و نیز برنامه های وفاداری مشتریان مانندباشگاه مشتریان و…

خط مشی ایران وب سایت دیزاین:

• ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات ارزش آفرین به آنها
• ارتقاء سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروی انسانی
• ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت
خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهی با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و همینطور افزایش و بهبود استانداردهای خود می باشیم. همچنین شركت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین به ایجاد یك محیط كاری كه در آن افراد به رقابت دعوت شده ، توانگر می گردند و پاداش كار خود را دریافت می دارند، متعهد است.

استخدام طراح وب سایت

سرعت تغییر و انطباق با شرایط، ‌ از لوازم حضور در گردونه رقابت دنیای امروز است. این مهم در گرو بهره گیری صحیح از فناوری اطلاعات در سطوح مختلف درون سازمانی و همچنین ارتباطات برون سازمانی می باشد. امروزه شركت ها و سازمانها در ارائه كیفیت برتر و ایجاد ارتباط موثرتر با مشتریان گوی سبقت را از یكدیگر می ربایند و هر روز خدمات و كانالهای جدیدی جهت دستیابی به مخاطبان خود می یابند. سازمان مدرن امروز بر مبنای گردش صحیح اطلاعات در بستر ارتباط الكترونیك و استفاده بهینه از سیستم های نرم افزاری در كلیه سطوح سازمان شكل میگیرد و در چنین شرایطی مدیریت مطلوب منابع سازمان امكان پذیر خواهد بود. با توجه به این نیازها،‌ شركت راهكار طراحی وب سایت: ما با بهره گیری از كادر متخصص و كارآمد خود توانسته است،‌ گام موثری در راستای توسعه استفاده موثر و كاربردی از فن آوری اطلاعات برای سازمانها و شركتها برداشته و به ویژه رضایت كامل مشتریان طراحی وب سایت خود را جلب كند. این استفاده موثر در عرصه های مختلفی مانند بازاریابی، برند سازی، روابط عمومی،‌ مدیریت الكترونیك روابط با مشتری و … می باشد.

• احترام متقابل
• خلاقیت و نوآوری
• ایجاد رضایت کارکنان و مشتریان
• ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و کارکنان
• ارتقا مهارت مشتریان در استفاده از ابزارهای نوین
• ارتقا مداوم کیفیت خدمات شرکت

استخدام طراح وب در شرکت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین

شركت طراحی وبسایت ایران وب سایت دیزاین به شماره ثبت 346172 با سابقه بیش از یک دهه خدمات مختلف نرم افزاری، و به همت افرادی با تجربه، جهت پوشش نیازهای جدید مخاطبان تاسیس شد و بر ارائه راهكارهای مختلف اینترنتی جهت توسعه كسب و كارها تمركز نمود. خوشبختانه كیفیت خدمات ارائه شده و همچنین نو بودن آنها و در عین حال تمركز بر حل دغدغه های روزمره سازمانها، توانست با استقبال مشتریان مواجه شود و به سرعت جای خود را در بین شركتهای كوچك و متوسط باز كند.
شركت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین، در تمامی فعالیتها، خود را متعهد كرده كه همواره سه اصل زیر را در نظر گرفته و در تحقق آنها كوشا باشد:

  • ارزش آفرینی و سودآوری برای مشتریان
  • ارائه خدمات در سطحی بالاتر از تعهدات خود جهت دستیابی به رضایت كامل و سطح خشنودی مشتری
  • در نظر گرفتن آموزش به عنوان اصلی كلی با اولویت آموزش مداوم پرسنل شركت، جهت ارائه سرویسهای هر چه قویتر به مشتریان، آموزش مشتریان در زمینه های مرتبط و سپس آموزش رایگان عمومی جهت ارتقا فرهنگ استفاده مناسب از اینترنت به عنوان یك ابزار تجاری

نیروی انسانی وب سایت

در تمامی شرکتها و سازمانهای دانش محور، نیروی انسانی (استخدام طراح وبسایت) همواره یکی از مهمترین سرمایه های شرکت می باشد. در شركت طراحی وب سایت ایران سایت دیزاین باور مدیران بر این است که این سرمایه ارزشمند که به عنوان مشتریان داخلی شرکت تلقی می شوند، را همواره در سطح بالایی از آمادگی علمی و عملی جهت ارائه خدمات به مشتریان حفظ کرد.


فرم استخدام طراح وب سایت

ضمیمه کردن فایل