اهمیت سئو وب سایت در طراحی وب سایت

سئو و بهینه سازی وب سایت تاثیر بسزایی در رشد یک طراحی وب سایت دارد، سئو – SEO به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر می باشد، و این بهینه سازی به دو صورت In-Page (سئو داخلی وب سایت) و Off-Page (سئو خارجی وب سایت) انجام می پذیرد.

نحوه تاثیر سئو بر رشد یک وب سایت

هر نوع طراحی وبسایت نیاز به سئو وب دارد، اما این بهینه سازی بر انواع وب سایت ها به گونه ای متفاوت انجام می گردد. به طور مثال در صورتی که شما یک طراحی وب سایت فروشگاهی داشته باشید، با سئو و بهینه سازی وب سایت فروش طراحی وب سایت خود را اضافه می کنید و مشتریان زیادی را جمع آوری می کنید اما در صورتی که یک طراحی وب سایت شرکتی داشته باشید با SEO اعتبار و ارزش وب سایت خود را بالا می برید، در صورتی هم که یک طراحی وب سایت دانلود و یا سایت خبری داشته باشید با بهینه سازی وب سایت بازدیدکنندگان زیادی را از طریق موتور های جستجوگر وارد وب سایت خود می کنید.

برند مارکتینگ

اما کلیات سئو وبسایت در بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجوگر خلاصه نمی شود، سئو سایت جهات و قسمت های دیگر نیز مانند برندینگ دارد، خیلی از وب سایت ها و شرکت های هستند که شاید در کلمه کلیدی وب سایت خود در پیج دهم هم نباشند اما از وب سایت هایی که در پیج اول هستند مشتری و درآمد بیشتری دارند! بله به این گونه بیزینس برند مارکتینگ می گویند.

جمع بندی اهمیت سئو وب سایت در طراحی وب سایت

یک وب سایت بدون سئو و بهینه سازی وب سایت قادر به رشد، توسعه و افزایش فروش و مخاطب وب سایت خود نیست، طراحی وب بدون سئو مانند خودروی بدون بنزین می ماند.