خدمات طراحی گرافیک و کاتالوگ ایران سایت دیزاین (آموس)

خدمات طراحی گرافیک و کاتالوگ ایران سایت دیزاین (آموس)Reviewed by Amos on Mar 13Rating: 3.5خدمات طراحی گرافیک و کاتالوگ ایران سایت دیزاین (آموس)

خدمات طراحی گرافیک و کاتالوگ ایران سایت دیزاین (آموس): این روز ها هر کسب و کاری برای رشد و ادامه کار و جنبش خود نیاز به تبلیغات به صورت آنلاین و توسط موتور های جستجو و گرافیک Graphic دارد. حتی کمپانی ها و موسسات بزرگواری که شناخته شده اند هیچ گاه تبلیغات خویش را متوقف نمی کنند. کار و جنبش های تبلیغاتی با پروا به ترقی فناوری رنگ و بوی خاصی به خویش گرفته است. در ماضی تبلیغات اندک به مطبوعات ، فضا های شهری و رسانه ها بود ولی امروز شما می توانید از هر بستری برای تبلیغات کسب و کار خویش کاربرد کنید.
در این میان طراحی گرافیک برای بستگی مطالب ذهنی ( mental ) به مطالب بصری ( Visual ( دست به شغل می شود. با این شیوه شما با تغییر گذرگاه فهم ، کمک می کنید لغایت ذهن علاوه بر فهم مطلب مورد نظر به آن حس پیدا کند. همین طور که شما برای نوشته ها از Highlight بهره‌گیری می کنید تا آنها را آسان تر به یاد آورید ، رنگ ها نقش کلید کلمه هایی را بازی می کنند تا ذهن بتواند مطالب باره عقیده را راحت تر بازیابی کند.

المان های گرافیکی ( graphic elements )

سالیان متمادی هست که دنیا به عناصر ثابتی برای عرصه ی تبلیغات و گرافیک رسیده اند. این عناصر شامل مواردی هست که به آن اشاره می کنیم :
طراحی ست اداری
طراحی کاتالوگ
طراحی بروشور
طراحی بیلبورد
طراحی پوستر
طراحی لوگو
هر یک از موارد فوق نقش یک سربازی را بازی می کنند که شما را برای ورود به میدانی آماده می کنند که دیگر رقبای شما در آن از پیش حضور دارند. برای چشم وهمچشمی در این میدان باید به میزان بخردانه و کافی برای هر یک از المان های گرافیکی خود وقت بگذارید لغایت بتوانید وارد چشم وهمچشمی شوید. بزرگ ترین برند های جهان هر روزه کوشش در به روز رسانی عناصری دارند که آن ها را در سطح جهانی مطرح نگه دارند و سالانه هزینه زیادی را صرف تبلیغات و طراحی تبلیغاتی خویش می کنند . همچنین این عناصر تبلیغاتی هستند که در نگاه نخست می توانند اعتماد مشتریان شما را رقم بزنند و در آنها حس متفاوتی از شما را القا کنند . این عناصر همواره باید همگام با پیشرفت شما به روز رسانی شوند.
هماهنگی میان پاره ها در طراحی و ساخت گرافیک
یکی از تاثیر گذارترین موارد در تبلیغات ، هماهنگی وسط پاره ها است. هر کدام از عناصر تبلیغاتی همواره سعی در هماهنگ برپایی دارند به طور نمونه رنگ سازمانی شما برای یک پارچه ساخت اجزای گردآور شما است. به طور نمونه اگر شما از برند های سرشناس یگانه را به یاد بیارید ، بی گمان به اتفاق این برند یک رنگ خاص در ذهن شما تداعی می شود. گاها انقدر این زمینه پر رنگ شده که می توانید بعضی از شرکت های مطرح را صرفا از روی رنگ محصول یا جعبه آنها تشخیص دهید. با این روش یکی موثرترین گذرگاه های تبلیغات را برای خود گزینش کرده اید/
عناصر تبلیغاتی را جدی بگیرید و برای آنها همواره ارزش قائل شوید. آنها ویترین سوداگری شما هستند.