چرا طراحان وب سایت بیزینس من های موفق نیستند

اگر کمی در اینترنت درباره ی رضایت مشتریان از ارائه خدمات کار طراحان سایت و طراحان فریسنلر وب سایت و یا شرکت های طراحی وبسایت  مطالعه کرده باشید متوجه این خواهید شد که طراحی  وب سایت در تمامی دنیا جزو بدنام ترین بیزینس من های دنیا هستند! اما این بدنامی بی جا نیست، با ما همراه باشید تا علت چرا طراحان وب سایت بیزینس من های موفق نیستند را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

1 – بدقولی: اولین عامل عدم موفقیت طراحان سایت

بدقولی رایج ترین اشتباه طراحان وب است، شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد که قرار بوده یک پروژه طراحی سایت را در دو هفته انجام بدید اما به دلایل مختلف اعم از ازدواج، مرگ و میر فک و فامیل 🙂 این دو هفته به یک ماه انجامیده. یادتان باشد که کارفرمایان از شرکت ها و انسان های بدقول بیزارند. بنده شرکت های طراحی وب سایت زیادی را دیده ام که به خاطر عدم ارائه وب سایت خسارت های زیادی را پرداخت کرده اند.

2 – خود غرور: آفت طراحان سایت

یکی دیگر از مشکلات طراحان وب سایت، غرور خود و خود بزرگ بینی است، اگر نمی توانید یک پروژه را انجام دهید و یا در سطح آن نیستید به هیچ عنوان آن را قبول نکنید!

 3 – هزینه: پشیمانی طراحان!

خود من طراحان بسیاری را دیده ام که در هنگام جلسه و یا پشت تلفن یک قیمت بسیار پایین را به مشتری پیشنهاد می کنند و مشتری نیز به آن ها Ok می دهد و این وسط قرار دادی نیز بین آن ها بسته می شود. اما پس از چند روز طراح سایت مدام خود را به خاطر قیمت پایین پروژه طراحی وبسایت سرزنش می کند!