طراحی وب سایت بدون نیاز به کدنویسی

آیا واقعا طراحی وب سایت بدون نیاز به دانستن به کدنویسی و دانستن زبان های کدی مانند: HTML و CSS امکان پذیر است ؟ شاید این سوالی باشد که برای بسیاری از تازه کاران عرصه طراحی وب سایت پیش آمده باشد. با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را به شما بدهیم.

شاید با کمی جستجو در اینترنت متوجه این بشوید که تعداد زیادی نرم افزار با عنوان و امکانات مختلف موجود است که امکانات طراحی وبسایت بدون نیاز به کدنویسی را برای کاربران خود فراهم می کند، مانند:

  • Adobe Dreamweaver
  • Serif WebPlus X6
  • Easy Website Pro
  • WYSIWYG Web Builder
  • EveryCircuit

این نرم افزار ها این قابلیت را به کاربران خود می دهند تا بتوانند بدون نیاز به علم برنامه نویسی و کدنویسی وب سایت خود به صورت کاملا ساده و Basic طراحی کنند. اما این نرم افزار ها چند اشکال بسیار بزرگ دارند که کار را بسیار پیچیده می کنند! اولین مشکلن اکثر این نرم افزارها مشکل آن ها با زبان فارسی و راست چین بودن متون وب سایت است.

دومین اشکال این نرم افزار ها رایگان نبودن آن هاست، اکثر این نرم افزار ها به طور رایگان عرضه نمی شود و یا اگر رایگان باشند امکانات زیادی را به کاربران خود ارائه نمی دهند تا کاربران اقدام به خرید نسخه Pro نرم افزار کنند.

سومین اشکل این نرم افزارهای طراحی وب سایت، ضعف آن ها در داینامیک سازی وب سایت است، اکثر این نرم افزارها وب سایت ها را تنها به صورت استاتیک (غیر پویا) طراحی می کنند و هیچ سیستم مدیریت محتوایی برای آن ها در نظر نمی گیرند.

چهارمین اشکال و در واقع بزرگ ترین اشکال این نرم افزارها ضعف آن ها در ساخت وب سایت است، هر چه که باشد، هر نرم افزار با هر کیفیتی هم که باشد نمی تواند وب سایت را بهتر از یک شخص که خود کار کدنویسی – Coding را انجام می هد طراحی کند.

طراحی وب سایت بدون نیاز به کدنویسی

طراحی وب سایت بدون نیاز به کدنویسی به درد اشخصاصی می خورد که نیاز به یک وب سایت ساده، با امکانات کم و طراحی معمولی دارند، پیشنهاد ما به شما طراحی وب سایت به صورت اختصاصی و با مشارکت یک شرکت طراحی وب سایت با سابقه است