وب سایت چیست

وب سایت مجموعه ای از تعدادی فايلهای حاوی متن، تصویر یا گرافیک و … متصل به هم، که غالباً شامل یك صفحه عمومی می باشد که بر روی یك هاست قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یك فرد، شرکت، شخص و یا سازمان تهیه و نگهداری می شوند و عموم افراد می توانند بوسیله اینترنت به آن طراحی وب سایت دسترسی داشته باشند.
برای مثال، صفحه ای که در حال حاضر در حال مطالعه ی آن هستید، یکی از صفحات وب سایت شرکت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین است. شرکت طراحی وب سایت طراحی وبسایت یک وب سایت است.

اين مجموعه فايل ها با فرمت اچ تی ام ال شناخته می شوند. هر بازديد کننده از طراحی وب سایت با وارد کردن نام اینترنتی وب سایت (Domain Name) در مرورگر وب (Web Browser) به صفحه اصلی وب سایت دسترسی پیدا می کند و از طریق این صفحه به سایر صفحات دیگر وب سایت هدایت می شود.

برای داشتن یک وب سایت باید هم دامنه داشته باشید و هم فضای میزبانی.

یک طراحی وب اغلب می تواند متعلق به یک سازمان، شرکت، اشخاص و یا … باشد. طراحی وبسایت برای دستیابی به بازارهای آنلاین و جلب توجه بینندگان به وب سایت، ترغیب آنها به خرید محصولات و خدمات و ایجاد انگیزه برای بازگشت مجدد است.

البته باید توجه بکنید که طراحی وب سایت ها صرفاً جهت مقاصد تجاری و اقتصادی طراحی نمی شوند بلکه برای جنبه های مختلفی از جمله اطلاع رسانی، وبلاگ نویسی، آموزشی و … نیز بسیار پر کاربرد هستند.

وب سایت چیست

این شرکت طراحی وب سایت با سالها تجربه در تمامی زمینه های طراحی و مربوط به طراحی وبسایت یک شرکت طراحی وب سایت مطئمن در زمینه طراحی وب سایت است.