تولید محتوای اختصاصی برای طراحی وب سایت

محتوای استاندارد و اختصاصی یکی از الظامات سئو، توسعه و راه های پیشرفت یک طراحی وب سایت است. با ما همراه باشید تا آموزش نحوه ی تولید محتوای اختصاصی برای طراحی وبسایت را به شما آموزش دهیم.

محتوا چیست ؟

قبل از هر چیز احتیاج است که با ماهیت محتوا آشنا شوید، تصور بسیار ی از وبمستران وب سایت از محتوا فقط نوشته است! اما آن ها خبر ندارند که محتوا می تواند هر چیزی باشد! عکس، فیلم، متن و … همه ی این ها محتوا هستند و در صدر تمامی آن ها قالب طراحی وب سایت است. محتوا چیزی است که کاربر به دنبال آن است، بنابراین ایجاد و انتشار محتوا را می توان مهم ترین عنصر یک وب سایت معرفی کرد.

محتوای اختصاصی فیلمی

فیلم ها و ویدئو کلیپ ها یکی از بهترین نوع های محتوا هستند، در بسیار از مواقع اطلاعات و محتوایی که یک ویدئوی 1 دقیقه ای می رساند برابر با 100 خط محتوای متنی و یا تصویری است.

محتوای اختصاصی تصویری

تصویر، تصویر تصویر بله درست است به عقیده ی بنده مهم ترین نوع محتوا، محتوای تصویری است، تصاویر قادر هستند به جای متن و فیلم سخن بگویند! خود شما هنگامی که وارد یک صفحه در یک طراحی وبسایت می شوید اولین چیزی که به دنبال آن هستنید عکس هست، اگر عکس نبود فیلم و اگر هم فیلم نبود در انتها محتوای متنی.

محتوای اختصاصی متنی

محتوای متنی محتوایست بی ارزش برای کاربر و با ارزش برای موتور های جستجوگر! بله شاید شگفت زده شدید و این حقیقت است، این روزها با سریع تر شدن ریتم زندگی هیچ کسی وقت کافی برای خواندن 100 خط محتوا می زارد، به خصوص ایرانی ها :).

غول آخر: قالب!

قالب وب سایت مهم ترین محتوای یک وب سایت است! به طور مثال شما اگر یک وبسایت طراحی وب سایت دارید، مهم ترین محتوای شما قالب و ساختار طراحی وبسایت خود شماست!

تولید محتوای اختصاصی برای طراحی وب سایت

بهترین راه برای تولید محتوای اختصاصی و منحصر به فرد طبیعی بودن است! اگر طبیعی بنویسید هم کاربران را به خود جذب می کند و هم موتورهای جستجوگر، از بداهه گویی و مثال های مکرر پرهزیز کنید واستاندارد های ویرایستاری را رعایت کنید تا بتوانید یک محتوای اختصاصی مناسب تولید کنید.

منبع: شرکت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین