طراحی وب سایت داینامیک

این روز ها وب سایت های استاتیک مرده اند و وب سایت های داینامیک جای ان ها را گرفته است. زمانی بود که از هر 10 وب سایت موجود در وب 7 تا از آن ها استاتیک بود و تنها 3 تا از آن ها داینامیک! اما الان از همان 10 وب سایت شاید 1 سایت هم به صورت استاتیک طراحی نشده است. طراحی وب سایت داینامیک باعث می شود تا شما کنترل بهتری بر روی وب سایت خود داشته باشید و بتوانید محتوای وب سایت خود را مدیریت کنید.

نحوه داینامیک سازی وب سایت

داینامیک سازی وب سایت نیز خود مسئله ای بسیار سخت و پیچیده می باشد، اما اگر شما قالب HTML و یا بهتر است بگوییم اگر وب سایت استاتیک دارید خیلی راحت می توانید با کمی کد نویسی سایت استاتیک خود را Dynamic کنید.

داینامیک سازی با استفاده از سیستم مدیریت محتوا های آماده

سیستم های مدیریتی آماده مانند: وردپرس و جوملا گزینه بسیار مناسبی برای داینامیک سازی وب سایت و ساخت وب سایت داینامیک هستند. داینامیک سازی در این CMS ها به این صورت انجام می شود که شما توابع درخواستی آن ها را در قالب خود قرار می دهید و وبسایت خود را داینامیک می کنید.

داینامیک سازی با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی

اما داینامیک سازی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی به این راحتی ها نیست، زیرا ابتدا شما باید سیستم مدیریتی طراحی وب سایت خود را کدنویسی کنید و توابع آن را به صورت دستی داخل قالب قرار دهید.

باور های اشتباه درباره وب سایت های داینامیک

متاسفانه باور های اشتباهی در رابطه با سئوی وب سایت های داینامیک وجود دارد که بسیار از وبمستران و کارفرمایان تازه کار فریب آن ها را می خورند، بنده در سایت های مشاهده کردم که تاکید بر این دارند که زبان برنامه نویسی وب سایت و داینامیک بودن وبسایت بر سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر دارد و یکی از فاکتور های مهم گوگل است ! در صورتی که برای گوگل نه زبان برنامه نویسی و نه استاتیک و داینامیک بودن وب سایت فرقی نمی کند.

طراحی وب سایت داینامیک  با چه زبانی بهتر است

فرقی نمی کند که با کدام زبان وب سایت خود را طراحی داینامیک می کند! مهم کیفیت کار است نه زبان، اما سعی کنید با هر زبانی که این کار را انجام می دهید نکات امنیتی را فراموش نکنید زیرا متاسفانه وب سایت های داینامیک هفره های امنیتی بسیاری دارند و به راحتی می توان به آن ها نفوز کرد. اما خوشبختانه سیستم های مدیریت محتوای آماده مانند دروپال تا حدی توانسته اند این نگرانی را برطرف سازند، اما بازهم بهتر است که نکات امنیتی چه در CMS های اختصاصی و جه در CMS های آماده رعایت گردد تا طراحی وب سایت داینامیک بعدا دچار مشکل نشود.

طراحی وب سایت داینامیک

طراحی وب سایت داینامیک یکی دیگر از خدمات شرکت طراحی وبسایت ایران وب سایت دیزاین است، برای طراحی سایت به صورت داینامیک شرکتی را انتخاب کنید که تجربه کافی در زمینه طراحی وب سایت را دارا باشد.