طراحی وب سایت واکنش گرا

طراحی وب سایت واکنش گرا و طراحی سایت ریسپانسیو به معنی طراحی وب سایت اختصاصی و جداگانه برای دستگاه هایی مانند موبایل و تبلت است.

واکنش گرا وب سایت به چه معناسب ؟

امروزه با زیاد شدن موبایل های هوشمند، تبلت ها و به طور کلی دستگاه هایی با نمایشگر کوچک، طراحی وب سایت Responsive به یک امر کاملا ضروری تبدیل شده است. طراحی وبسایت هایی واکنش گرا به صورتی طراحی شده اند که خود را نسبت به رزورلیشن نمایشگر مخاطب تغییر دهند، اگر بخواهیم مثالی بزنیم می گوییم که فرض کنید تصویر عکسی که در رزورلیشن 1280 پیکسل (رزولیشن پیشفرض ویندوز) 600 پیکسل است، حال کسی که با موبایل طراحی وب سایت را با موبایل باز می کند رزولیشن 400 پیکسل دارد ! پس عکس از نمایشگر موبایل بزرگتر می شود و این باعث فرار کاربر از طراحی وبسایت شما می شود.

طراحی وب سایت Responsive

بنابراین شما باید وب سایتی طراحی کنید که چه در نمایشگر بزرگ مانند تلوزیون و نمایشگرهای بزرگ کنفرانسی و چه در موبایل های و نمایشگر های کوچک خود را واکنش گرا کند و با نمایشگر وفق دهد.

طراحی وب سایت ریسپانسیو با شرکت طراحی وبسایت ایران وب سایت دیزاین

شرکت طراحی وب سایت ایران وب سایت دیزاین با بیش از یک دهه تجربه درخشنان در تمامی زمینه های طراحی و توسعه وب یک شرکت معتبر طراحی وب سایت در ایران است.