سئو (SEO) و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی سایت سئو یا SEO موتورهای جست و جو یکی از بازی‌های جدید در عصر امروز است که کسب‌وکارهای مدرن با عمل کردن به آن، یک قدم جلوتر از سایر کسب‌وکارها قرار می‌گیرند. اگر نمیدانید سئو چیست و سئو چطور انجام می شود سری به سایت سئو فاکس بزنید.  امروزه برای دیده شدن برندها در فضای دیجیتال و ترغیب مخاطبان فضای آنلاین به حضور در وب سایت شخصی یا سازمانی نیاز به بهینه سازی موتورهای جستجو است تا از این طریق بتوان کلید واژه‌های مورد نظر مشتری در صفحه اول گوگل نمایش داده شوند. در حقیقت تعداد بالای بازدید وب سایت‌ها زمانی محقق می‌شود که سرمایه گذاری مناسبی بر روی سئو (SEO) شده باشد و در غیر این صورت وب سایت مورد نظر در میان هزاران وب سایت دیگر گم می‌شود و مخاطبی نیز به آن مراجعه نمی‌کند.

بسیاری از برنامه نویسان و شرکت های طراحی وب سایت این ادعا را مطرح می‌کنند که متخصص SEO یا بهینه سازی موتور جستجو هستند اما در عالم واقع، با پیشرفته شدن الگوریتم‌های گوگل، فعالیت‌های SEO متخصصان مجزایی را می‌طلبد که فعالیت تخصصی آن‌ها در زمینه بهینه سازی موتورهای جست‌وجو باشد. همواره باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید که وب سایتی که طراحی کردید را باید به متخصصانی بسپارید که از علم روز SEO مطلع باشند و با هر تغییر گوگل، وب سایت مورد نظر را متناسب با این تغییرات بروز رسانی کنند.

یکی از بهترین راه‌کارها برای رسیدن به کلید واژه‌های مناسب در موتورهای جست و جو این موضوع است که متخصصانی سئو که بهینه سازی سایت کلید واژه‌های شما را انجام می‌دهند، شناخت درستی از چگونگی تغییر موتورهای جست و جو داشته باشند. متخصصان بهینه سازی موتورهای جست‌وجو گوگل در شرکت ایران سایت دیزاین با تکیه بر جدیدترین تکنیک‌های سئو، کلید واژه‌های مد نظر مشتری را در صفحه اول گوگل می‌آورند تا از این طریق وب سایت مشتریان از بازدید مناسبی برخوردار شود. این واقعیت وجود دارد که تغییر و تحول در SEO بسیار سریع است و متخصصانی که وظیفه به صفحه اول رساندن کلمات کلیدی شما را دارند، باید دائماً دانش بروزی داشته باشند.

در ادامه به برخی از روندهای جهانی در حوزه SEO اشاره خواهیم کرد که تیم تخصصی SEO شرکت ایران سایت دیزاین از آن در بهینه سازی موتورهای جست و جو استفاده می‌کنند:

  • با افزایش گوشی‌های هوشمند، ورود کاربران به دنیای وب نیز از طریق گوشی‌های هوشمند بیشتر شده و در نتیجه سرعت بار گزاری صفحات وب در گوشی‌های هوشمند نیز از اهمیت بالایی برخوردار شده است. این موضوع باعث شده تا گوگل از طریق فناوری AMP محتوای وب سایت‌ها که دارای متن زیادی است را به راحتی به کاربران نمایش دهد و به وب سایت‌هایی که بر اساس فناوری AMP طراحی‌ شده‌اند، توجه ویژه‌ای داشته باشد. به صورت کلی می‌توان این ادعا را مطرح کرد که توجه به تجربه کاربران یکی از ترندهای مهم در حوزه SEO در سال 2017 است که گوگل به وب سایت‌هایی که برای گوشی‌های هوشمند مناسب است و کاربران از ماندن در این وب سایت‌ها لذت می‌برند، توجه ویژه‌ای دارد.
  • در چند سال گذشته تولید محتوای طولانی در طراحی وب سایت‌ ها با هدف بهینه سازی موتورهای جست و جو به اندازه‌ای زیاد شده که بسیاری از برندهای ایرانی نیز در وب سایت‌های خود به آن عمل می‌کنند و دائماً در حال تولید محتوای طولانی هستند اما در حال حاضر بسیاری از متخصصان SEO بر این باورند که برای دست یافتن به کلید واژه های مناسب باید اقدام به تولید محتوای متراکم کرد؛ به این معنا که در حجم کم اطلاعات مناسب و جذابی را در اختیار کاربران قرار دهند. این موضوع در بهینه سازی موتورهای جست و جو بسیار می‌تواند تأثیر گذار باشد.
  • توجه به برند سازی شخصی از دیگر روندهای مهم SEO در سال 2017 است؛ به این معنا که در حال حاضر برندهای معتبر بین المللی با برند سازی شخصی و تولید محتوا بر اساس کلید واژه این برندهای شخصی در تلاش هستند تا اعتماد کاربران را افزایش دهند. متخصصان حوزه برندینگ مجموعه ایران سایت دیزاین با اتخاذ استراتژی‌های مناسب در حوزه برندینگ شخصی کلید واژه های مرتبط با برندها را در صفحه اول گوگل می‌آورند و اعتماد کاربران دنیای وب را به خوبی کسب می‌کنند.

لازم به ذکر است ایران سایت دیزاین با اتکا بر تجارب و اعتباری که در این زمینه دارد، به صورت تضمینی فعالیت‌های SEO را انجام می‌دهد؛ به این معنا که در صورتی که کلید واژه‌های مد نظر مشتریان از طریق وب سایت آن‌ها در صفحه اول گوگل نمایش داده شود، دستمزد خدمات خود را دریافت می‌کند و در غیر این صورت هیچ گونه مبلغی را بابت ارائه این خدمات از مشتریان دریافت نمی‌کند.

در انتها: اگر قصد یادگیری سئو، دریافت مشاوره سئو سایت یا سفارش خدمات سئو وب سایت را دارید سئو فاکس این کار ها و خدمات سئو سایت را حرفه ای و تخصصی ارائه می کند.