سئو

خوش آمدید! ابتدا توضیح مختصری در رابطه با سئو وب سایت می دهیم و سپس راه های رسیدن به رتبه نخست گوگل را با شما در میان می گذاریم.

سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت

سئو – SEO به معنی سئو وب سایت و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر است، مفعوم سئو این است که موتور های جستجوگر برای نمایش هر چه بهتر نتایج در کلمه جستجو شده از میان هزاران وب سایت 10 طراحی وب سایت را انتخاب می کند و آن را در پیج اول خود نمایش می دهد. سئو از روز اولی که موتور های جستجوگر شروع به کار کردن تا به حال یکی از مهم ترین و پر حاشیه ترین تخصص ها در سطح اینترنت است چرا که موتورهای جستجوگر هیچ وقت راز های خود را فاش نمی کنند!

مقدمات سئو

اول از همه باید بگویم سئو جادو و جمبل نیست! خیلی ها بر این باورند که اگر تنها فلان کار را انجام دهند یا فلان لینک را بدهند یا فلان h1 را چند بار تکرار کنند یا … به نتیجه می رسند، و شاید هم برسند 🙂 اما این قصه سری دراز دارد …

عرضم به حضورتان که ما بیشتر از 200 فاکتور رتبه بندی داریم (تازه این ها فاش شده هایش هستند! خدا می داند چند فاکتور دیگر هست و کسی از آن ها با خبر نیست) و شما هرگز نمی توانید همه ی این فاکتور ها را با هم داشته باشید، اما ما سعی خودمان را تا حد توان می کنیم تا وب سایت نتیجه بهتری بگیرد.

سئو سایت با طراحی وب سایت

بهترین راه برای سئو و بهینه سازی وب سایت مکمل کردن طراحی وب سایت و سئوی وب سایت است! شما باید قبل از طراحی وبسایت به فکر سئو باشید و با کارفرمای خود در این رابطه مشورت کنید و از آن بخواهید تا فاکتورهای کدنویسی سئو سایت را در هنگام طراحی وب شما رعایت کند.

سئو سایت با ایران سایت دیزاین

شرکت طراحی سایت ایران سایت دیزاین با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه طراحی و توسعه وب، یکی از شرکت های معتبر ایران برای پروژه های سئو وب سایت و بهینه سازی وبسایت است.

برای سفارش خدمات سئو و بهینه سازی ابتدا با شرکت تماس گرفته تا لیست نمونه کارهای سئو برای شما ارسال شود. پس از ارسال شده لیست، نمونه کارهای بهینه سازی وب سایت که توسط شرکت مهریاسان انجام شده است را بررسی کنید و در صورت تمایل با ما تماس بگیری و سفارش پروژه سئو وب سایت خود را دهید