انواع روش های سئو چیست

سئو چیست و چه انواعی دارد استاندارد: در این روش SEO وب سایت ، سایت ما به صورت کامل بهینه سازی داخلی می شود و برای شروع کلمات کلیدی را که دارای رقابت کمتری هستند را بهینه می کنیم و سپس سراغ کلمه کلیدی – Keyword اصلی می رویم. علت این فرآیند نیز این می باشد که وبسایت به صورت SEOBASE ساخته (ساخت وب سایت) می شود و در پایان بهینه سازی وب سایت مدیر سایت به راحتی می تواند از تمامی کلمات کلیدی خود به عنوان کلمه کلیدی اصلی استفاده کند و با ساده ترین فعالیت ها با آن کلمات در نتایج جستجو رتبه ی مناسبی به دست بیاورد. مزیت این نوع سئوی وب این می باشد که شما در شرایط مختلف طبق استراتژی خود می توانید بر روی کلمات کلیدی زیادی کار کنید اما مشکل این روش این است که زمان انجام پروسه سئو بسیار طولانی تر می باشد.

سئوی تک کلمه ای: در این روش سئو وب سایت ، تنها بر روی یک کلمه کلیدی مد نظر مدیر وب سایت کار می شود و کارشناسان سئوی سایت تمامی تمزکز خود را بر روی این همین کلمه قرار می دهند و از کلمات دیگر وب سایت چشم پوشی می شود.
مزیت این روش این می باشد که مدت زمان سئو و هزینه ی Optimization آن کمتر از روش بالایی می باشد ولی به دلیل سئو و بهینه سازی وب سایت با یک کلمه، از کلمات کلیدی دیگر در وب سایت استفاده نخواهد شد.
منبع: سئو فاکس